Bijgewerkt 3 nov 2026

Verkoopcijfers & registraties personenauto's November 2026

319 eerste toelatingen · 85 modellen · Benzine-hybride

Bekijk brandstofaandelen (%) per jaar en maand →

Periode:
Kentekenregistraties personenauto's November 2026 (t/m 2 november) Eerste toelatingen, gesorteerd op aantal
# Model November 2026 % okt 2026 % nov 2025 %
∑ Totaal markt 319 100% 12.564 100% 15.621 100%
1 Dacia Jogger
30 9,40% 29 0,23% 57 0,36%
2 Toyota Aygo
20 6,27% 547 4,35% 37 0,24%
3 Suzuki Swift
19 5,96% 337 2,68% 562 3,60%
4 Skoda Kodiaq
16 5,02% 353 2,81% 254 1,63%
5 Toyota Yaris Cross
15 4,70% 397 3,16% 621 3,98%
6 BMW X1
11 3,45% 99 0,79% 164 1,05%
7 Volkswagen T-Roc
10 3,13% 196 1,56% 10 0,06%
8 Audi A5
10 3,13% 148 1,18% 165 1,06%
9 Citroën C3 Aircross
8 2,51% 43 0,34% 127 0,81%
10 Hyundai Kona
8 2,51% 216 1,72% 242 1,55%
11 Toyota Corolla Cross
7 2,19% 118 0,94% 206 1,32%
12 Kia Niro
7 2,19% 202 1,61% 336 2,15%
13 Land Rover Range Rover Sport
7 2,19% 74 0,59% 69 0,44%
14 Ford Kuga
5 1,57% 411 3,27% 385 2,46%
15 BYD Seal U
5 1,57% 178 1,42% 282 1,81%
16 Hyundai Tucson
5 1,57% 287 2,28% 111 0,71%
17 Toyota Yaris
4 1,25% 187 1,49% 457 2,93%
18 MG S9
4 1,25% 35 0,28% — —
19 Skoda Superb
4 1,25% 53 0,42% 107 0,68%
20 Volkswagen Tiguan
4 1,25% 338 2,69% 481 3,08%
21 Volvo XC60
4 1,25% 115 0,92% 250 1,60%
22 Audi Q3
4 1,25% 140 1,11% 86 0,55%
23 Volkswagen Tayron
4 1,25% 208 1,66% 201 1,29%
24 Volvo XC40
4 1,25% 63 0,50% 155 0,99%
25 BMW 1-serie
3 0,94% 87 0,69% 159 1,02%
26 BMW X3
3 0,94% 127 1,01% 206 1,32%
27 Audi A3
3 0,94% 168 1,34% 282 1,81%
28 Volvo V60
3 0,94% 71 0,57% 192 1,23%
29 MG 3
3 0,94% 124 0,99% 46 0,29%
30 Renault Symbioz
3 0,94% 179 1,42% 195 1,25%
31 Mercedes-Benz C-klasse
3 0,94% 90 0,72% 110 0,70%
32 BYD Atto 2
3 0,94% 91 0,72% — —
33 Volkswagen Multivan
3 0,94% 27 0,21% 29 0,19%
34 Renault Clio
3 0,94% 320 2,55% 701 4,49%
35 Lynk & Co 01
3 0,94% 180 1,43% 170 1,09%
36 BMW 3-serie
3 0,94% 66 0,53% 86 0,55%
37 Audi Q5
3 0,94% 122 0,97% 151 0,97%
38 Omoda 5
2 0,63% 13 0,10% 2 0,01%
39 Peugeot 2008
2 0,63% 394 3,14% 161 1,03%
40 Mercedes-Benz GLA
2 0,63% 203 1,62% 62 0,40%
41 Renault Espace
2 0,63% 34 0,27% 38 0,24%
42 Renault Austral
2 0,63% 247 1,97% 127 0,81%
43 Skoda Octavia
2 0,63% 125 0,99% 232 1,49%
44 Renault Captur
2 0,63% 210 1,67% 347 2,22%
45 BMW 5-serie
2 0,63% 68 0,54% 122 0,78%
46 Nissan Qashqai
2 0,63% 162 1,29% 152 0,97%
47 Kia Sportage
2 0,63% 216 1,72% 196 1,25%
48 Lexus LBX
2 0,63% 30 0,24% 38 0,24%
49 Mercedes-Benz E-klasse
2 0,63% 50 0,40% 41 0,26%
50 BMW X5
2 0,63% 62 0,49% 153 0,98%
51 Mazda 2
2 0,63% 82 0,65% 145 0,93%
52 Volkswagen Golf
2 0,63% 84 0,67% 346 2,21%
53 Volvo XC90
2 0,63% 83 0,66% 82 0,52%
54 Dacia Bigster
2 0,63% 72 0,57% 266 1,70%
55 Land Rover Discovery Sport
1 0,31% 18 0,14% 5 0,03%
56 Ford Puma
1 0,31% 264 2,10% 270 1,73%
57 BMW 7-serie
1 0,31% — — 7 0,04%
58 Lynk & Co 08
1 0,31% 49 0,39% 33 0,21%
59 Kia Sorento
1 0,31% 25 0,20% 29 0,19%
60 BMW XM
1 0,31% 5 0,04% 10 0,06%
61 Mercedes-Benz S-klasse
1 0,31% 19 0,15% 3 0,02%
62 Jaecoo 5
1 0,31% 44 0,35% — —
63 Toyota RAV4
1 0,31% 53 0,42% 116 0,74%
64 Mercedes-Benz GLE
1 0,31% 16 0,13% 42 0,27%
65 Seat Leon
1 0,31% 32 0,25% 163 1,04%
66 Kia K4
1 0,31% 32 0,25% — —
67 Mitsubishi Colt
1 0,31% 10 0,08% 68 0,44%
68 Toyota C-HR
1 0,31% 62 0,49% 140 0,90%
69 Volkswagen Passat
1 0,31% 61 0,49% 64 0,41%
70 Ford Transit Custom
1 0,31% 5 0,04% 16 0,10%
71 Fiat 500
1 0,31% 32 0,25% — —
72 Land Rover Range Rover
1 0,31% 44 0,35% 36 0,23%
73 Cupra Formentor
1 0,31% 17 0,14% 85 0,54%
74 Peugeot 308
1 0,31% 64 0,51% 77 0,49%
75 Dacia Duster
1 0,31% 64 0,51% 74 0,47%
76 Cupra Terramar
1 0,31% 79 0,63% 133 0,85%
77 Mitsubishi Outlander
1 0,31% 55 0,44% 48 0,31%
78 Land Rover Range Rover Evoque
1 0,31% 29 0,23% 39 0,25%
79 Cupra Leon
1 0,31% 16 0,13% 41 0,26%
80 Land Rover Defender
1 0,31% 53 0,42% 39 0,25%
81 Audi A6
1 0,31% 73 0,58% 88 0,56%
82 Peugeot 3008
1 0,31% 70 0,56% 138 0,88%
83 Mazda CX-5
1 0,31% 72 0,57% — —
84 Mercedes-Benz A-klasse
1 0,31% 78 0,62% 66 0,42%
85 Opel Frontera
1 0,31% 90 0,72% 200 1,28%

Aantallen zijn historische eerste toelatingen in Nederland in de geselecteerde maand, inclusief voertuigen die sindsdien zijn geëxporteerd of gesloopt.