Bijgewerkt 16 okt 2026

GMC Vandura

Camper

275 exemplaren op kenteken in Nederland

▶ Geel kenteken (personenauto) ▶ Grijs kenteken N1 (bedrijfsauto)

De GMC Vandura staat met 275 exemplaren op kenteken in Nederland (oktober 2026). Het model rijdt voornamelijk op lpg (87%), met daarnaast benzine (8%) en diesel (5%). De populairste kleuren zijn wit (19%), blauw (9%) en grijs (6%). Het gemiddelde gewicht is 2.466 kg.

275 Op kenteken
0,0% Volledig elektrisch
34 NL-geregistreerd (12%)
241 Geïmporteerd (88%)
2.466 kg Gem. gewicht
— Gem. nieuwprijs
325 g/km Gem. CO₂
185 pk Gem. vermogen
Wagenpark per registratiejaar 275 in gebruik · 3 geëxporteerd (1.1%)

Hoeveel voertuigen van elk registratiejaar staan er vandaag nog actief op een Nederlands kenteken.

1976197819801982198419861988199019921994199619982000
In gebruik Geïmporteerd Geëxporteerd
Jaar In gebruik Verhouding Geïmporteerd Geëxporteerd %
2000 1
1 0 0%
1999 3
3 0 0%
1998 1
1 0 0%
1997 2
2 0 0%
1996 3
3 0 0%
1995 14
14 0 0%
1994 16
16 0 0%
1993 25
25 0 0%
1992 24
24 1 4%
1991 19
21 2 9.5%
1990 21
21 0 0%
1989 21
21 0 0%
1988 18
17 0 0%
1987 14
14 0 0%
1986 16
16 0 0%
1985 7
7 0 0%
1984 8
8 0 0%
1983 7
6 0 0%
1982 5
5 0 0%
1981 4
4 0 0%
1980 14
2 0 0%
1979 15
5 0 0%
1978 11
3 0 0%
1976 4
3 0 0%
1975 2
2 0 0%
Kleurverdeling

Gebaseerd op het actuele wagenpark.

Onbekend: 52.7%Wit: 18.5%Blauw: 8.7%Grijs: 5.8%Groen: 2.9%Bruin: 2.9%Zwart: 2.9%Onbekend: 2.2%Geel: 1.8%Rood: 0.7%Creme: 0.4%Paars: 0.4%
Onbekend145 (52.7%)
Wit51 (18.5%)
Blauw24 (8.7%)
Grijs16 (5.8%)
Groen8 (2.9%)
Bruin8 (2.9%)
Zwart8 (2.9%)
Onbekend6 (2.2%)
Geel5 (1.8%)
Rood2 (0.7%)
Creme1 (0.4%)
Paars1 (0.4%)
Brandstof

Gebaseerd op het actuele wagenpark.

Lpg240 (87.3%)
Benzine21 (7.6%)
Diesel14 (5.1%)
Carrosserie

Gebaseerd op het actuele wagenpark · indeling via EU typegoedkeuring.

Caravan275 (100%)
Uitvoeringen

Handelsnamen zoals de RDW registreert · gebaseerd op het actuele wagenpark.

VANDURA 250064 (36.4%)
VANDURA64 (36.4%)
VANDURA 2500 KAMPEERAUTO11 (6.3%)
VANDURA KAMPEERAUTO7 (4%)
VANDURA 2500 STARCRAFT6 (3.4%)
VAN6 (3.4%)
TG 31305 KAMPEERAUTO6 (3.4%)
FG154 (2.3%)
VANDURA 35004 (2.3%)
SATURN KAMPEERAUTO4 (2.3%)
Oudste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
14-YD-02VANDURA28-02-1975—
93-HS-17VANDURAKAMPEERAUTO30-06-1975—
91-MD-78VANDURAKAMPEERAUTO09-06-1976—
68-VV-03VANDURA KAMPEERWAGEN30-06-1976—
72-NE-48VANDURAKAMPEERWAGEN30-06-1976—
Nieuwste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
25-BP-TZFG1515-09-2000—
94-VZN-3VANDURA02-11-1999—
54-JNG-7VANDURA01-07-1999—
3-KNP-16VANDURA 350002-01-1999—
36-BX-DDFG1517-12-1998—

Tweedehands GMC Vandura kopen?

Vergelijk het actuele occasionaanbod van dealers op AutoWeek.nl.

GMC Vandura occasions

Banden voor je GMC Vandura?

Vind de voordeligste banden voor jouw Vandura en vergelijk prijzen van de beste aanbieders op Bandenspotter.nl.

Banden voor GMC Vandura