Bijgewerkt 16 okt 2026

Ford E-series

Camper

254 exemplaren op kenteken in Nederland

▶ Geel kenteken (personenauto) ▶ Grijs kenteken N1 (bedrijfsauto)

De Ford E-series staat met 254 exemplaren op kenteken in Nederland (oktober 2026). Het model rijdt voornamelijk op lpg (69%), met daarnaast benzine (18%) en diesel (13%). De populairste kleuren zijn wit (30%), blauw (9%) en grijs (6%). Het gemiddelde gewicht is 2.744 kg.

254 Op kenteken
0,0% Volledig elektrisch
22 NL-geregistreerd (9%)
232 Geïmporteerd (91%)
2.744 kg Gem. gewicht
— Gem. nieuwprijs
353 g/km Gem. CO₂
204 pk Gem. vermogen
Wagenpark per registratiejaar 254 in gebruik · 4 geëxporteerd (1.6%)

Hoeveel voertuigen van elk registratiejaar staan er vandaag nog actief op een Nederlands kenteken.

1968197019721974197619781980198219841986198819901992199419961998200020022004200620082012
In gebruik Geïmporteerd Geëxporteerd
Jaar In gebruik Verhouding Geïmporteerd Geëxporteerd %
2013 1
1 0 0%
2012 1
1 0 0%
2011 2
2 0 0%
2009 2
2 0 0%
2008 2
2 0 0%
2006 4
4 0 0%
2005 4
4 0 0%
2004 3
2 0 0%
2003 3
3 0 0%
2002 2
2 0 0%
2001 5
5 0 0%
2000 4
4 0 0%
1999 8
7 0 0%
1998 11
11 0 0%
1997 11
11 0 0%
1996 20
19 0 0%
1995 11
11 0 0%
1994 27
24 0 0%
1993 28
29 4 12.5%
1992 19
19 0 0%
1991 4
4 0 0%
1990 1
1 0 0%
1989 4
4 0 0%
1988 5
5 0 0%
1987 8
8 0 0%
1986 7
7 0 0%
1985 4
4 0 0%
1984 4
4 0 0%
1983 6
5 0 0%
1982 2
2 0 0%
1981 6
3 0 0%
1980 6
2 0 0%
1979 4
4 0 0%
1978 9
5 0 0%
1976 3
3 0 0%
1975 1
1 0 0%
1974 1
— 0 0%
1973 1
1 0 0%
1972 3
3 0 0%
1971 4
4 0 0%
1970 1
1 0 0%
1969 1
1 0 0%
1968 1
1 0 0%
Kleurverdeling

Gebaseerd op het actuele wagenpark.

Onbekend: 31.5%Wit: 30.3%Blauw: 9.1%Grijs: 5.9%Onbekend: 5.1%Rood: 4.3%Groen: 3.9%Zwart: 3.9%Bruin: 2.8%Creme: 1.2%Geel: 1.2%Oranje: 0.4%Paars: 0.4%
Onbekend80 (31.5%)
Wit77 (30.3%)
Blauw23 (9.1%)
Grijs15 (5.9%)
Onbekend13 (5.1%)
Rood11 (4.3%)
Groen10 (3.9%)
Zwart10 (3.9%)
Bruin7 (2.8%)
Creme3 (1.2%)
Geel3 (1.2%)
Oranje1 (0.4%)
Paars1 (0.4%)
Brandstof

Gebaseerd op het actuele wagenpark.

Lpg176 (69.3%)
Benzine46 (18.1%)
Diesel32 (12.6%)
Carrosserie

Gebaseerd op het actuele wagenpark · indeling via EU typegoedkeuring.

Caravan254 (100%)
Uitvoeringen

Handelsnamen zoals de RDW registreert · gebaseerd op het actuele wagenpark.

E150 ECONOLINE20 (20.8%)
E15014 (14.6%)
E 15012 (12.5%)
E150 ECOLINE GLOBEMASTER11 (11.5%)
ECONOLINE9 (9.4%)
E 3508 (8.3%)
ECONOLINE 1507 (7.3%)
E3506 (6.3%)
E150 VAN5 (5.2%)
E 150 ECONOLINE4 (4.2%)
Oudste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
DZ-67-34ECONOLINE 20014-08-1968—
DZ-34-08ECONOLINE CLUB WAGON28-02-1969—
AR-76-93ECONOLINER TURTLE TOP01-07-1970—
DZ-74-34ECONOLINE CAMPER01-02-1971—
AR-15-84ECONOLINER28-02-1971—
Nieuwste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
HR-120-JE350 SUPER DUTY30-06-2013—
SR-284-RMOTOR CARAVAN10-01-2012—
11-SJV-4FLEETWOOD JAMBOREE SPORT13-07-2011€ 47.770
ZD-139-FSUNSEEKER 3100 SS28-02-2011€ 70.434
69-RND-6E-35001-07-2009—
Duurste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
ZD-139-FSUNSEEKER 3100 SS28-02-2011€ 70.434
11-SJV-4FLEETWOOD JAMBOREE SPORT13-07-2011€ 47.770

Tweedehands Ford E-series kopen?

Vergelijk het actuele occasionaanbod van dealers op AutoWeek.nl.

Ford E-series occasions

Banden voor je Ford E-series?

Vind de voordeligste banden voor jouw E-series en vergelijk prijzen van de beste aanbieders op Bandenspotter.nl.

Banden voor Ford E-series