Bijgewerkt 16 okt 2026

Opel Blitz

Camper

77 exemplaren op kenteken in Nederland

▶ Geel kenteken (personenauto) ▶ Grijs kenteken N1 (bedrijfsauto)

De Opel Blitz staat met 77 exemplaren op kenteken in Nederland (oktober 2026). Het model rijdt voornamelijk op lpg (49%), met daarnaast benzine (45%) en diesel (5%). De populairste kleuren zijn wit (17%), rood (12%) en blauw (12%).

77 Op kenteken
0,0% Volledig elektrisch
50 NL-geregistreerd (65%)
27 Geïmporteerd (35%)
2.552 kg Gem. gewicht
— Gem. nieuwprijs
— Gem. CO₂
90 pk Gem. vermogen
Wagenpark per registratiejaar 77 in gebruik · 0 geëxporteerd (0%)

Hoeveel voertuigen van elk registratiejaar staan er vandaag nog actief op een Nederlands kenteken.

19401954195519561958195919621963196519661967196819691970197119721973197419751980
In gebruik Geïmporteerd Geëxporteerd
Jaar In gebruik Verhouding Geïmporteerd Geëxporteerd %
1980 1
— 0 0%
1975 2
1 0 0%
1974 6
2 0 0%
1973 5
3 0 0%
1972 10
3 0 0%
1971 4
1 0 0%
1970 9
— 0 0%
1969 6
3 0 0%
1968 9
2 0 0%
1967 9
3 0 0%
1966 1
— 0 0%
1965 1
— 0 0%
1963 3
1 0 0%
1962 1
— 0 0%
1959 2
1 0 0%
1958 2
2 0 0%
1956 3
2 0 0%
1955 1
1 0 0%
1954 1
1 0 0%
1940 1
1 0 0%
Kleurverdeling

Gebaseerd op het actuele wagenpark.

Onbekend: 35.1%Wit: 16.9%Rood: 11.7%Blauw: 11.7%Onbekend: 7.8%Grijs: 6.5%Geel: 5.2%Bruin: 2.6%Creme: 2.6%
Onbekend27 (35.1%)
Wit13 (16.9%)
Rood9 (11.7%)
Blauw9 (11.7%)
Onbekend6 (7.8%)
Grijs5 (6.5%)
Geel4 (5.2%)
Bruin2 (2.6%)
Creme2 (2.6%)
Brandstof

Gebaseerd op het actuele wagenpark.

Lpg38 (49.4%)
Benzine35 (45.5%)
Diesel4 (5.2%)
Carrosserie

Gebaseerd op het actuele wagenpark · indeling via EU typegoedkeuring.

Caravan77 (100%)
Uitvoeringen

Handelsnamen zoals de RDW registreert · gebaseerd op het actuele wagenpark.

BLITZ KAMPEERAUTO6 (18.2%)
BLITZ BE5 (15.2%)
BLITZ4 (12.1%)
BLITZ 300-6H3 (9.1%)
BLITZ KAMPEERWAGEN3 (9.1%)
K 8266 KAMPEERAUTO3 (9.1%)
74276 KAMPEERAUTO3 (9.1%)
46276H KAMPEERAUTO2 (6.1%)
BLITZ 330-62 (6.1%)
46276 KAMPEERAUTO2 (6.1%)
Oudste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
NJ-17-093.6-42-3030-06-1940—
34-GM-34BLITZ KAMPEERWAGEN30-06-1954—
61-TB-40BLITZ 1.75 T BE30-06-1955—
AM-98-54BLITZ06-04-1956—
DE-23-711.75 TBE KAMPEERAUTO30-06-1956—
Nieuwste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
GB-12-XXBLITZ KAMPEERAUTO04-06-1980—
58-51-DBL427621-05-1975—
16-BF-FSOPEL BLITZ 300-6H24-03-1975—
37-YB-22BLITS L 2276 KAMPEERAUTO08-11-1974—
10-YA-42K 8266 KAMPEERAUTO14-08-1974—

Tweedehands Opel Blitz kopen?

Vergelijk het actuele occasionaanbod van dealers op AutoWeek.nl.

Opel Blitz occasions

Banden voor je Opel Blitz?

Vind de voordeligste banden voor jouw Blitz en vergelijk prijzen van de beste aanbieders op Bandenspotter.nl.

Banden voor Opel Blitz