Bijgewerkt 10 okt 2026

Mercedes-Benz T1 Bremer

Camper

2.701 exemplaren op kenteken in Nederland

▶ Geel kenteken (personenauto) ▶ Grijs kenteken N1 (bedrijfsauto)

De Mercedes-Benz T1 Bremer staat met 2.701 exemplaren op kenteken in Nederland (oktober 2026). Het model rijdt voornamelijk op diesel (92%), met daarnaast benzine (5%) en lpg (3%). De populairste kleuren zijn wit (33%), onbekend (7%) en rood (6%). Het gemiddelde gewicht is 2.501 kg.

2.701 Op kenteken
0,0% Volledig elektrisch
1.331 NL-geregistreerd (49%)
1.370 Geïmporteerd (51%)
2.501 kg Gem. gewicht
— Gem. nieuwprijs
261 g/km Gem. CO₂
93 pk Gem. vermogen
Wagenpark per registratiejaar 2.701 in gebruik · 29 geëxporteerd (1.1%)

Hoeveel voertuigen van elk registratiejaar staan er vandaag nog actief op een Nederlands kenteken.

1968197019721974197619781980198219841986198819901992199419961998200020022006
In gebruik Geïmporteerd Geëxporteerd
Jaar In gebruik Verhouding Geïmporteerd Geëxporteerd %
2006 1
— 0 0%
2002 1
1 0 0%
2001 8
8 1 11.1%
2000 26
13 2 7.1%
1999 111
44 4 3.5%
1998 167
70 2 1.2%
1997 153
83 2 1.3%
1996 110
43 4 3.5%
1995 63
32 2 3.1%
1994 49
35 1 2%
1993 45
34 1 2.2%
1992 63
50 0 0%
1991 66
56 2 2.9%
1990 39
29 1 2.5%
1989 48
29 1 2%
1988 45
25 1 2.2%
1987 66
30 0 0%
1986 107
67 1 0.9%
1985 114
61 0 0%
1984 132
76 1 0.8%
1983 157
106 1 0.6%
1982 183
118 0 0%
1981 214
133 1 0.5%
1980 210
93 1 0.5%
1979 218
60 0 0%
1978 212
49 0 0%
1977 58
19 0 0%
1976 8
3 0 0%
1975 7
3 0 0%
1974 5
3 0 0%
1973 5
3 0 0%
1972 4
2 0 0%
1971 1
1 0 0%
1970 2
2 0 0%
1969 2
1 0 0%
1968 1
1 0 0%
Kleurverdeling

Gebaseerd op het actuele wagenpark.

Onbekend: 36.2%Wit: 33%Onbekend: 7.3%Rood: 5.8%Grijs: 3.9%Geel: 3.8%Blauw: 3.4%Groen: 2.7%Bruin: 1.3%Creme: 1.2%Oranje: 1%Zwart: 0.3%Paars: 0%
Onbekend979 (36.2%)
Wit892 (33%)
Onbekend197 (7.3%)
Rood158 (5.8%)
Grijs104 (3.9%)
Geel102 (3.8%)
Blauw92 (3.4%)
Groen74 (2.7%)
Bruin35 (1.3%)
Creme33 (1.2%)
Oranje26 (1%)
Zwart8 (0.3%)
Paars1 (0%)
Brandstof

Gebaseerd op het actuele wagenpark.

Diesel2.484 (92%)
Benzine140 (5.2%)
Lpg77 (2.9%)
Carrosserie

Gebaseerd op het actuele wagenpark · indeling via EU typegoedkeuring.

Caravan2.701 (100%)
Uitvoeringen

Handelsnamen zoals de RDW registreert · gebaseerd op het actuele wagenpark.

312 D261 (21.2%)
307 D KAMPEERAUTO222 (18%)
207 D KAMPEERAUTO185 (15%)
307 D123 (10%)
207 D100 (8.1%)
310 D80 (6.5%)
208 D78 (6.3%)
212 D66 (5.4%)
412 D59 (4.8%)
602 D56 (4.6%)
Oudste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
FD-12-FB309 KAMPEERAUTO30-06-1968—
AM-23-08309 D08-05-1969—
94-XF-41406 D KAMPEERAUTO13-10-1969—
PM-74-22309D02-02-1970—
26-ZB-92406 D30-06-1970—
Nieuwste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
S-925-VX209 CDI/3.030-10-2006—
28-JVZ-930810-12-2002—
38-VZ-HN312 D05-10-2001—
ZL-246-K312 D FRANKIA30-05-2001—
27-KZT-8312 D28-05-2001—

Tweedehands Mercedes-Benz T1 Bremer kopen?

Vergelijk het actuele occasionaanbod van dealers op AutoWeek.nl.

Mercedes-Benz T1 Bremer occasions

Banden voor je Mercedes-Benz T1 Bremer?

Vind de voordeligste banden voor jouw T1 Bremer en vergelijk prijzen van de beste aanbieders op Bandenspotter.nl.

Banden voor Mercedes-Benz T1 Bremer