Bijgewerkt 16 okt 2026

Citroën C25

Camper

389 exemplaren op kenteken in Nederland

▶ Geel kenteken (personenauto) ▶ Grijs kenteken N1 (bedrijfsauto)

De Citroën C25 staat met 389 exemplaren op kenteken in Nederland (oktober 2026). Het model rijdt voornamelijk op diesel (84%), met daarnaast benzine (15%) en lpg (1%). De populairste kleuren zijn wit (38%), onbekend (6%) en grijs (3%). Het gemiddelde gewicht is 2.264 kg.

389 Op kenteken
0,0% Volledig elektrisch
179 NL-geregistreerd (46%)
210 Geïmporteerd (54%)
2.264 kg Gem. gewicht
— Gem. nieuwprijs
— Gem. CO₂
83 pk Gem. vermogen
Wagenpark per registratiejaar 389 in gebruik · 3 geëxporteerd (0.8%)

Hoeveel voertuigen van elk registratiejaar staan er vandaag nog actief op een Nederlands kenteken.

19811982198319841985198619871988198919901991199219931994199519961997
In gebruik Geïmporteerd Geëxporteerd
Jaar In gebruik Verhouding Geïmporteerd Geëxporteerd %
1997 1
— 0 0%
1996 1
— 0 0%
1995 3
2 0 0%
1994 20
4 0 0%
1993 25
13 0 0%
1992 40
10 0 0%
1991 61
37 0 0%
1990 123
94 2 1.6%
1989 42
33 1 2.3%
1988 13
6 0 0%
1987 20
5 0 0%
1986 9
3 0 0%
1985 6
2 0 0%
1984 14
3 0 0%
1983 6
1 0 0%
1982 4
— 0 0%
1981 1
— 0 0%
Kleurverdeling

Gebaseerd op het actuele wagenpark.

Onbekend: 48.3%Wit: 38%Onbekend: 6.2%Grijs: 2.6%Creme: 1.5%Blauw: 1%Rood: 0.8%Groen: 0.8%Geel: 0.8%
Onbekend188 (48.3%)
Wit148 (38%)
Onbekend24 (6.2%)
Grijs10 (2.6%)
Creme6 (1.5%)
Blauw4 (1%)
Rood3 (0.8%)
Groen3 (0.8%)
Geel3 (0.8%)
Brandstof

Gebaseerd op het actuele wagenpark.

Diesel327 (84.1%)
Benzine58 (14.9%)
Lpg4 (1%)
Carrosserie

Gebaseerd op het actuele wagenpark · indeling via EU typegoedkeuring.

Caravan389 (100%)
Uitvoeringen

Handelsnamen zoals de RDW registreert · gebaseerd op het actuele wagenpark.

280 L52 (33.5%)
280L46 (29.7%)
C2511 (7.1%)
C25/280 G50 KAMPEERAUTO8 (5.2%)
C 25 KAMPEERAUTO8 (5.2%)
290 G92 KAMPEERAUTO8 (5.2%)
290 G 52 KAMPEERAUTO6 (3.9%)
C25 KAMPEERAUTO6 (3.9%)
C25/280G905 (3.2%)
C 255 (3.2%)
Oudste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
BB-08-RDBF-BG18-06-1981—
TK-96-KGC25/280 G 50 KAMPEERAUTO04-05-1982—
BD-77-XXC 25.1300 280 B 2025-05-1982—
JP-17-KNC 25 1300 280 B20 KAMPEERAUTO20-10-1982—
RH-06-FYC 25 KAMPEERAUTO15-11-1982—
Nieuwste exemplaren
KentekenUitvoering1e registratieCatalogusprijs
VT-XB-21C 2512-11-1997—
VJ-NX-75C25/280 G9003-06-1996—
HZX-64-TC25D 1800 4X405-05-1995—
VF-RN-78C 25 D 1800 POLY 2031-03-1995—
2-VDN-95C2527-03-1995—

Tweedehands Citroën C25 kopen?

Vergelijk het actuele occasionaanbod van dealers op AutoWeek.nl.

Citroën C25 occasions

Banden voor je Citroën C25?

Vind de voordeligste banden voor jouw C25 en vergelijk prijzen van de beste aanbieders op Bandenspotter.nl.

Banden voor Citroën C25